Обавештење за студенте

Сви облици наставе на Академији васпитачко медицинских струковних студија одвијаће се електронским путем до стварања услова за несметано реализовање наставног процеса.

Наставни материјали са презентацијама и пропратним упутствима биће редовно ажурирани и доступни на сајтовима Одсека у саставу Академије и преко платформе Моодле (одсек Крушевац). Студенти ће недељно добијати инструкције од предметног наставника и сарадника. Наставници и сарадници су у обавези да одговоре на упите студената у року од 24 сата.

Специфични облици наставе који се на овај начин не могу реализовати (вежбе, лабораторијске вежбе, рад у рачунарским кабинетима) неће се обављати до стварања услова за безбедно извођење ових активности.

Планиране посете институцијама, обављање стручне праксе неће се одвијати све док се не створе услови за њихово спровођење.

На основу дописа Министарства просвете, науке и технолошког развоја, априлски испитни рок се неће одржати за све нивое студија.

Студенти се могу електронским путем обратити студентској служби Одсека ради добијања потребних обавештења и материјала. Студентска служба је у обавези да одговори на студентске захтеве најкасније у року од 48 сати.

Одбране завршних радова на свим студијским програмима одлажу се док се не стекну услови за њихову реализацију.

О изменама у начину организовања наставних активности студенти ће бити благовремено обавештени истицањем обавештења на интернет страницама Одсека у саставу Академије.

Уколико имате одређене захтеве неопходно је да се путем имејла обратите одговарајућој служби одсека.

Будите солидарни, пажљиви и одговорни!

Председник Академије
васпитачко-медицинских струковних студија