Еразмус студентска мрежа те позива да постанеш део Еразмус генерације

Уколико желиш да развијаш своје вештине у интернационалном окружењу, стекнеш нова знања и упознаш вршњаке из целе Европе, придружи се некој од локалних организација Еразмус студентске мреже у Београду, Новом Саду или Нишу.

Као волонтер имаћеш прилику да:

• Стичеш нова знања и вештине, које ће ти бити корисне на професионалном и личном плану
  • Размењујеш искуства и идеје са другим студентима о важним темама
  • Учествујеш у организацији догађаја и активности које су у складу са чиљевима ЕСН-а
  • Развијаш своју међународну мрежу контаката

Циљеви које заступамо, спроводимо кроз различите активности окренуте ка еколошкој одрживости, социјална инклузија и едукација младих. Како? Кроз конференције, семинаре, радионице и остале догађаје. Наши волонтери и секције вредно раде на побољшању услова и прилика за младе, како на локалном, тако и на националном и интернационалном нивоу.

За више информација посети следећи линк.

Еразмус студентска мрежа Србија део је Еразмус студентске мреже, највеће међународне студентске организације у Европи, која постоји у 42 земље и има преко 15.000 волонтера. Састоји се од три локалне организације, у Београду, Новом Саду и Нишу. Наша мисија се састоји у пружању подршке домаћим и међународним студенатима, стварајући прилике за међукултурно разумевање и лични развој, а све под слоганом „студенти помажу студентима“.