Академија на сајму образовања у Крушевцу

11. маја у Хали спортова Крушевац одржан је Сајам високих школа и факултета у организацији Школске управе, а у сарадњи са Градском управом и Спортским центром. На овогодишњем Сајму представљено је 16 факултета и високих школа из целе Србије – Крушевца, Ниша, Београда, Прокупља, Алексинца, Ћуприје, Врњачке Бање, а учешће су узели и и Национална служба запошљавања и Едукативни центар.

Ученицима завршних разреда средњих школа представила се и Академија васпитачко-медицинских струковних студија и све заинтересоване упознала са својим образовним профилима. Председница Академије Зорица Дуковић, заједно са представницима сва четри Одсека и студентима одговарали су на сва питања великог броја заинтересованих будићих студената.